Plastická a estetická chirurgie, dermatologie Poděbrady – MUDr. Miroslav Veliký.
 Facebook  MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - TEL.: 733 109 268
Úvodní strana   linka   AKTUALITY / GALERIE   linka   Služby   linka   Ceník   linka   Kosmetika   linka   Kontakty

logo Diplomy a certifikáty MUDr. Miroslav Veliký

zveřejněno 16.03.2019

Diplomy a certifikáty

Attest langue Fr.

Diplom de medicine

Diplom plastika

Diplom micruchirurgie

CHU Nancy

Institut Francais

Licence en chirurgie

Nancy CHU

Scholarite

MUDr. Miroslav Veliký je zkušený chirurg. Certifikace a atestace získal i na univerzitách ve Francii a Anglii. Více než 15 let operuje na prestižních klinikách ve Francii a Velké Británii. 

Plastický chirurg s více než 25 letou praxí a specializací v plastické chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Má za sebou tisíce operací v rekonstrukční, estetické chirurgii, onkochirurgii a traumatologii na prestižních klinikách ve Francii, Velké Británii a České republice. Specializační vzdělání nabyl i na univerzitách ve Francii a Británii, které dokládá specializační zkouškou a diplomy. Jeho zahraniční zkušenosti čítají více než 15 let. Je členem českých i mezinárodních odborných společností. Registraci k provozování praxe v plastické chirurgii má v ČR i Spojeném království.

certifikat 1

    PDF Certifikáty  PDF Aptos certifikát  PDF Brest meeting London  PDF Brno kongres  PDF Certifikát Univerzita Glasgow  PDF Certifikát skin cancer  PDF Certifikát LBM  PDF Certifikát skin cancer - melanoma  PDF Micropigment certifikát  PDF   PDF Certifikát New York  PDF Mallicci certifikát  
 
Copyright © 2018 MUDr. Miroslav Veliký - Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE (AS)